תביעות נזיקין

עורכי דין המתמחים בענף הנזיקין, ובפרט בתחום נזקי הגוף, מטפלים במגוון רחב של תיקים, כגון תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תאונות דרכים ותאונות ופגיעות אחרות (נפילה בשל מפגע וכו’) ועוד. תפקידו של עו”ד עופר בן עזרא הוא לדאוג כי הלקוח יקבל את הפיצוי המקסימאלי לו הוא זכאי, בשל נזקי הגוף שנגרמו לו.

 

תאונות דרכים 

משרד עורכי דין עופר בן עזרא מייצג בתיקי תאונות דרכים, הן בנזקי גוף, הן בנזקי רכוש והן בבית המשפט לתעבורה. חשוב לדעת כי כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים, זכאי לפיצוי כספי בגין הנזק הפיזי שנגרם לו, גם אם הוא האשם בתאונה ובלבד שמחזיק ביטוח חובה בתוקף המכסה את נהיגתו, נכון למועד התאונה. זאת לעומת הזכאות לפיצוי בגין נזק גוף ללא ביטוח חובה או נזק לרכוש, אשר הן תלויות באחריות לתאונה. הפיצויים בגין תאונת דרכים משולמים על ידי חברת הביטוח אשר מטבע הדברים אינה ממהרת להיעתר לתביעות המוגשות לה, ולעיתים אף פועלת בדרכים לא הוגנות על מנת לסלק תביעות בסכומים קטנים שאינם הולמים את גודל הנזק.  כמו כן, חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים חולש על סוגים שונים של תאונות המוגדרות אף הן תאונת דרכים, וישנן פסיקות רבות של בתי המשפט בתחום הנוגעות לניואנסים שונים שיש בהם כדי לשנות את הזכאות מקצה אל הקצה ודרושה מומחיות וניסיון בתחום זה.   על כן, בכדי שהנפגע יקבל את הפיצוי המקסימאלי לו הוא זכאי, מומלץ לפנות לייצוג משפטי של עורך דין עופר בן עזרא. עורך הדין, אשר לו הבקיאות המשפטית והניסיון המקצועי בתביעות מול חברות הביטוח, הן כמייצג חברות ביטוח בעיקר לאורך 10 שנים, והן כמייצג לקוחות פרטיים בלבד כנגד חברות הביטוח מזה 8 שנים אחרונות, ידאג לטיפול מהיר ויעיל ככל שניתן בתביעה ויפעל למימוש מלוא זכויותיו של הלקוח.

 

תאונת עבודה

מי שנפגע בתאונת עבודה, זכאי לתגמולים, ראשית כל מהמוסד לביטוח לאומי. לאחר בחינה והכרה בתאופנה כפגיעה בעבודה, זה ישלם לעובד דמי פגיעה לתקופה מקסימאלית של 91 יום ולאחר מכן, יכול הנפגע להיות זכאי לקצבאות ולגמלת נכות מעבודה. זאת במקרה שבו נותרו לו נכויות מהתאונה, נכויות זמניות ונכות צמיתה. אפיק נוסף ומצטבר לתגמולי הביטוח הלאומי לפיצוי בגין תאונת עבודה יכול להיות תביעה לפיצוי בגין תאונת דרכים (אם מדובר בתאונת דרכים במסגרת או בדרך אל העבודה או מהעבודה לבית) או תביעה כנגד המעביד ומבטחתו, במקרים בהם ניתן להוכיח כי רשלנותו היא זה שגרמה לקרות התאונה. מימוש הזכויות מכל הגורמים הנ”ל אינו עניין פשוט והמציאות מלמדת כי הנפגע זקוק לייצוג משפטי מקצועי על מנת לקבל את כל אשר הוא זכאי לו, כאשר כלל התביעות מרוכזות ע”י גורם אחד מקצועי ובעל ניסיון שרואה את התמונה הגדולה מול כלל הגורמים, ויודע לנווט ולנתב את הדברים כך שהלקוח יקבל את כל המגיע לו עפ”י דין.  על כן, מומלץ לפנות לייעוץ וייצוג משפטי של עו”ד עופר בן עזרא וצוות משרדו, אשר להם הידע והניסיון הדרושים על מנת להביא למימוש מלא של זכויות הנפגע. עורך הדין ייצג את הנפגע לאורך כל ההליך המשפטי ומול הגורמים השונים לרבות המוסד לביטוח לאומי, לרבות בהגשת ערר וערעורים בעת הצורך, עד להשגת הפיצוי המקסימאלי שיכול הנפגע לקבל.

 

רשלנות רפואית

למרבה הצער, ישנם מקרים רבים של רשלנות רפואית הגורמים לנזקים, לא פעם נזקי משמעותיים המשפיעים באופן ניכר על הבריאות של המטופל. זו יכולה להתרחש בכל סוג של טיפול או הליך רפואי ובכל שלבי הטיפול. להלן מספר דוגמאות: רשלנות רפואית בהריון ובלידה, רשלנות בטיפול שיניים, בניתוח פלסטי, באבחון מחלות וכיו”ב. טיפול רפואי רשלני יכול לגרום לנזקים פיזיים חמורים וגם לנזק נפשי ובהוכחת התרשלות מצד הגורמים המטפלים, אלו מזכים את הנפגע בפיצוי כספי. למעשה, סכומי הפיצוי בתביעות רשלנות רפואית הם מהגבוהים ביותר בתחום המשפטי, בשל חומרת והיקף הנזקים שנגרמים לנפגעים. על כן, אם נפגעתם מטיפול רפואי רשלני, פנו לייעוץ משפטי לצורך בחינת המקרה ואפשרות הגשת תביעה וקבלת הפיצוי המגיע לכם. על מנת לייעל את הטיפול המשפטי, רצוי לפנות לעורך דין הנמצא באזור מגוריכם. כך למשל אם הנכם גרים בצפון, פנו אל עו”ד נזיקין בחיפה על מנת שתוכלו להגיע בקלות ובנוחות למשרדו.

 

 

כמו כן, בכל המקרים הנ”ל, היה ולנפגע יש ביטוח פרטי בחברת ביטוח, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אובדן כושר עבודה, קרן פנסיה, ביטוח נכות, וכיוצא בכך, יוכל הוא להגיש תביעה ולקבל תגמולים בהתאם לתנאי הפוליסה.