אודות

המשרד נוסד ומנוהל ע”י עו”ד עופר בן-עזרא, בעל תואר ראשון ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת חיפה, המשרד מתמחה בעיקר בתחום הביטוח, הנזיקין והתעבורה. המשרד הוקם ע”י עו”ד עופר בן-עזרא לאחר שצבר נסיון רב משך שנים במשרד עורכי דין מהמובילים בחיפה, בתחומים הנ”ל על ענפיהם השונים לרבות ליטיגציה בערכאות השונות וייעוץ משפטי.

מטרתנו היא להעניק לקהל לקוחותינו שירות וייעוץ משפטי כולל ומלא בתחומי ההתמחות הספציפיים של משרדנו, בהם למשרדנו המומחיות והניסיון. כמו כן ובנוסף, ליתן ללקוח כיסוי משפטי נרחב בכל מגוון הנושאים המשפטיים והבעיות המשפטיות אליהם נחשף הלקוח, כך שהלקוח יקבל את השירות המלא והמקיף לכל ענייניו במסגרת אחת, ותהיה לו כתובת אחת, מהימנה ומקצועית.

מדיניות המשרד הינה כי טובת הלקוח בראש מעייננו, תודעת שירות גבוהה תוך שמירה על אינטרסים של הלקוח, שאיפה וחתירה מתמדת להוציא עבור הלקוח  את התוצאה הטובה ביותר האפשרית. יחד עם זאת, מדיניותינו היא ליתן טיפול מהיר מקצועי וטוב במטרה להגיע לסיומו של תיק במהירות המירבית האפשרית, ככל הניתן, מבלי לעגל פינות או לוותר, כהוא זה, על זכות העומדת ללקוח ותוך ייצוג עניינו נאמנה. בכך אנו מנסים להביא לחסכון בזמנו של הלקוח ובהוצאותיו. 

משרדנו מושתת על לקוחות לחיים. כלומר, לקוחות מרוצים שיודעים לחזור למקום בו קיבלו טיפול מצוין ברמה גבוהה ותוצאות בהתאם. המוטו במשרדנו הוא כי לקוח מרוצה שמבין כי קיבל את השירות המקצועי והאמין תוך עמידה איתנה על זכויותיו, הוא לקוח שיחזור גם בעתיד והוא מליץ היושר הטוב ביותר שיש למשרד. 

משרדנו מקפיד על שמירת זכויותיהם של הלקוחות לרבות ובפרט חסיון עו”ד-לקוח ועמידה בחובת הסודיות החלה עלינו.

 

ליצירת קשר אנא השאירו פרטים